Kişiye Özel Değerlendirme

Kişiye Özel Değerlendirme, tedavi yaklaşımı sizin yaşınıza, tanınıza, infertilite süresine ve daha önce uygulanan tedaviler ile sizin tercihlerinize göre tespit edilecektir. Tedavinizin her aşamasında nelerin yapılmakta olduğunu, tedavi alternatifleri ve uygulanması düşünülen tedavi türü için gerçek gebelik şansınızın ne olduğunu, ve de tedavi başarısız olursa nelerin yapılabileceğini açıklayacağız.

Diğer tıbbi uygulamalardan farklı olarak, hasta ve tüp bebek ekibi arasında tedavi boyunca daha sıkı ve hızlı olması gereken bir iletişim vardır. Tedaviniz baştan sona kadar doktorunuz Nuri Delikara / Tansel Çetinkaya tarafından takip edilecektir. İlk görüşmeden tanısal testlerin yapıldığı süreç ve tüm tüp bebek tedaviniz süresince doktor Delikara/ Çetinkaya yanınızda olacaktır. Konusunda uzman diğer takım arkadaşlarımızda bu süreci destekleyecek ve her hasta kişisel ve özel olarak tedavi edilecektir.

Florence Tüp Bebek hemşirelik ekibi tedavi başarınızı arttırmak üzere konusunda uzman ve deneyimli kişilerden oluşmuştur. Birebir iletişim sadece konforunuzu arttırmak değil aynı zamanda stres ve anksiyetinizi azaltmanızı sağlayarak tedavi başarınızı arttırmaya katkıda bulunacaktır. Bu süreçte bir hemşire ilk görüşmenizden gebelik testinize kadar ki tedavinizin her aşamasında size yardım edecek ve yol gösterecektir..

Klinik mükemmelliğimiz hastalarımızın merkezimiz hakkında ilk söylediği farklılığımızdır. Takım olarak bilmekteyiz ki infertilite duygusal ve fizyolojik birçok konuyu içeren ve çiftlerde strese neden olan zor bir süreçtir.

Hedefimiz size mevcut imkanlar dahilinde yapılabilecek her türlü imkanı sunarak infertilite tedavinizi başarı ile sonuçlandırmaktadır. Her infertilite tipi için en gelişmiş tedavi protokolleri ve yardımcı yöntemler merkezimizde uygulanmaktadır.

Tedaviniz planlandıktan sonra kullanacağınız ilaçlar eczaneden istenecek ve ilaçların herbirinin nasıl kullanacağı ayrıntılı olarak anlatılıp ve size yazılı olarak bilgilendirme yapılacaktır.

Florence Ferticenter

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir.

Kadıköy Florence Nightingale Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi© 2022 Tüm hakları saklıdır.

Tüm hakkı Florenceferticenter aittir - 2022