RANDEVU

Randevular hastalarımızın bir düzen içinde hastane ortamında fazla beklemeden görüşmenin yapılabilmesi için verilmektedir. Sizden önceki hastaların değerlendirilmesi beklenenden uzun olabildiği durumlarda size verilen randevu saatinde doktorunuzla görüşmeniz mümkün olamayabilir.


HATIRLATMA


Randevu Saatinizden Önce Kliniğimizde Olunuz

Randevuya gelirken daha önce yaptırmış olduğunuz tetkik ve tahlilleri yanınızda getirmeyi unutmayınız.


Otopark

Hastanemiz çevresinde sahil kesiminde yer alan İSPARK otoparklarından yararlanabileceğiniz gibi hastanemiz kapısında hizmet veren Vale Park hizmetinden de yararlanabilirsiniz


Kayıt Yaptırın

Kliniğimize geldiğinizde kimliğinizle başvurarak kayıt açtırmanız gerekmektedir. Kayıt işleminde vereceğiniz iletişim bilgileri ile size ulaşabileceğiz.


Görüşme/ Muayene Sonrası

Bankoda kimliğinizi almayı unutmayın ve zamanı belli ise kontrol randevunuzu oluşturun


Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi, Bağdat Cd. No: 63/A, Kadıköy/İstanbul(0216) 450 03 03 /  Dahili (3055 – 3932)

mail: info@florenceferticenter.comFlorence Ferticenter

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir.

Kadıköy Florence Nightingale Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi© 2022 Tüm hakları saklıdır.

Tüm hakkı Florenceferticenter aittir - 2022