Ebeveynliğe Giden Yolunuz

Florence Ferticenter, ebeveynliğe giden yolunuzun her adımında rehberinizdir. Alanında uzman, her zaman hastasının yanında, hastasının çıkarlarını koruyan, doktorlarımız ve ekibimiz, fertilite tedavisinde başarıyı yakalamak için gerekli olan yetenek, tecrübe ve eğitimiyle binlerce çiftin hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olmuş ve olmaktadır. Amacımız, süreci olabildiğince kolaylaştırmaktır. İhtiyaçlarınızın ve endişelerinizin her adımda karşılandığına dair güvenle izleyeceğiniz net bir yola sahip olmanız için gereken araçları sağlamak için buradayız.

Ekibimizin öncelikli amacı; hastalarımıza en iyi tedaviyi sağlamaktır. Tüm fertilite testleri, tanı ve tedavisi Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi bünyesindeki üremeye yardımcı tedavi merkezimizde yapılmaktadır. Ayrıca eğer tedaviniz ile ilgili yapılması gereken cerrahi bir işlem varsa ekibimiz doktorları tarafından hastanemiz bünyesinde tüm jinekolojik ameliyatlar yapılmaktadır. Merkeze başvuran her çift ekibimiz tarafından değerlendirilmekte, geçmişte yapılmış tetkikler, tedaviler ve sonuçları çift ile birlikte tartışılarak neler yapılması gerektiği konusunda fikir birliği oluştuktan sonra tedavi planlanmaktadır. Kişiye özel olarak uyguladığımız mükemmel, sevecen, uygun maliyetli ve yüksek başarı oranına sahip tedavi seçeneklerimiz ile gurur duymaktayız.

Çocuk sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Ancak, hedeflenen ebeveynliğe giden bu yolda tedavinizden bağımsız olarak, bu hedefe hoş ve rahat bir şekilde ulaşmanızı istiyoruz. Fertilite tedavileri sık muayene ve değerlendirme gerektirmektedir. Kadıköy Kızıltoprak ta merkezi bir konumda olan hastanemize ulaşım oldukça kolay olup tedaviniz süresince size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Ebeveyn olma yolunda her adımda yanınızda olacağız. Herhangi bir sorunuz olduğunda doktorlarımıza ve ekibin diğer üyelerine telefon, mail yada forum sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Florence Nightingale Tüp Bebek Merkezi Ailesi…


Florence Ferticenter

Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir.

Kadıköy Florence Nightingale Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi© 2022 Tüm hakları saklıdır.

Tüm hakkı Florenceferticenter aittir - 2022